Oferty pracy

OFERTA PRACY PUNKT POBRAŃ Kluczbork
Opis stanowiska pracy:
- pielęgniarka / technik analityki medycznej lub ratownik medyczny

Wymagania:
- umiejętność pobierania krwi,
- obsługa komputera,
- komunikatywność,

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
praca od poniedziałku do piątku 7:00 do 10:00

- możliwość pracy również w soboty

Miejsce pracy: Kluczbork

OFERTA PRACY PUNKT POBRAŃ Namysłów

Wymagania:

Oferujemy:
- praca od poniedziałku do piątku 7:00 do 10:00

Miejsce pracy: Namysłów

OFERTA PRACY DLA DIAGNOSTY LABORATORYJNEGO

- diagnosta laboratoryjny,

Miejsce pracy: Opole,

Czas pracy: pełen etat,

Odwiedziło nas

Dzisiaj72
Wczoraj179
Wizyt w miesiącu4085
Łącznie wizyt301564